prefabrik

Kurumsal
Sayfa: Anasayfa / Kurumsal

BİZ KİMİZ ?
ELİF PREFABRİK AİLESİ OLARAK 20 YILDIR SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ

Elif prefabrik 1997 yılında Gebze-Kocaeli'nde kurulmuştur. Firmamız prefabrik konut, şantiye binaları, konteyner ve çelik konstrüksiyon sahasında 900 m2 kapalı alan ve 2000 m2 açık alanda faaliyet göstermektedir. 

Elif Prefabrik ilkeli kadrosuyla; dinamik Türkiye’nin büyüyen sektöründe kaliteli ve güvenli hizmetin öncüsüdür. Hedefimize ulaşmak için, teknoloji ve ekipmanlarımızı gelişen ve hızla değişen çağa göre yenilemeyi amaç edindik. Daima en iyiyi, en güzeli ve en yüksek kaliteyi yakalamak; amacımız, hedefimizdir.

Firma olarak, eşya insan ile değer kazanacağından “önce insan” ilkesinden hareket etmekteyiz. İnsanımızı mutlu etmek için; gücümüzün yettiği kadarıyla eşyaya şekil vermeye çalışyoruz. 

Prefabrik denince akla ilk gelen şey demonte ( sökülüp-takılabilen ) binalardır. Prefabrik binalar; imalat ve montajları çok hızlı ve ekonomik olduğundan en çok tercih edilen yapılardır. Bizim amacımız da müşterilerimize iyiyi daha ekonomik ve daha hızlı bir şekilde sunmaktır.

Elif Prefabrik devamlı büyüyen ve genişleyen kadrosu, yurt içi ve yurt dışı deneyimlerinin getirdiği birikimler ile müşteri-firma uyumunu sağlamayı başarmış  çalışmalarında müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilk hedef olarak belirlemiş deneyimli  kadrosu ile bu yönde hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Sizde Elif Prefabrik'in deneyimleri ve müşteri memnuniyetini belirlemiş ekibi ile tanışın.

HAKKIMIZDA

Elif Prefabrik ailesi olarak müşterilerimiz için kaliteden ödün vermeden hizmet vermekteyiz.

Biz müşterilerimize samimiyetimizle ve özenle hizmet veriyoruz ve bu sayede güven tam, hizmet kusursuz oluyor.

20 yıldır bu sektörde faaliyet göstermek ve yüzlerce projeye imza atmanın bize verdiği tecrübeyi müşterilerimize sunuyoruz.

Müşterilerimizle olan hukukumuzda kalite, güven ve tecrübemizi harmanlayarak hizmet sağlamaktaız.

BİZ

Amacımız daima ilkeli ve prensipli bir şekilde emin adımlarla yürüyerek birlikte yarınlara mutlu kapılar açabilmek.

İlkemiz kaliteden ödün vermeden yenilenen teknolojiye ayak uydurarak sürekli gelişmek ve büyümek.

Hedefimiz müşterilerimizin hayallerini ve isteklerini yerine getirerek müşterilerimizin hayallerine veya hayallerindeki prefabrike yapılara kavuşmasını sağlamak.

Önceliğimiz müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak sunduğumuz prefabrike çözümlerin yanı sıra müşterilerimizin güler yüzle ve memnuniyetle ürünlerini teslim etmek.

PREFABRİKLER