fbpx
Prefabrik fiyatları

Prefabrik Fiyatları

PREFABRİK FİYATLARI :

Prefabrik ve prefabrik yapılarda fiyat kavramı son derece önemli olmakla beraber kimsenin neden ucuz yada pahalı olduğunu bilmemektedir. Bu konuda detaylı bilgi verebilmek adına böyle bir başlık adı altında bu konuya değinmeğe çalışacağız.

 

PREFABRİK FİYATLARINI ETKİLEYEN FAKTÖRLER :

Prefabrik binalarda fiyatları etkileyen faktörlerden etkenlerin en temelinde iç duvar kalınlıkları gelmektedir. İç duvar kalınlıkları prefabrik yaptıran insanların fazla dikkat etmediği ya da bilgilendirilmediği bir etkendir. Bu etkeni açıklayacak olursak:

Prefabrik binalarda duvar kalınlıkları genellikle standart olarak 10 cm üretilmektedir, bu konuya Prefabrik Duvar Sistemleri adlı makalemizde bahsetmiştik. Prefabrik yapılarda genellikle ucuzluktan bahseden firmalar dış duvar kalınlıklarını 10 cm, iç duvar kalınlıklarını 6 – 8 cm yapmakta ve bu sayede sac ve diğer malzemelerden kazandığı için fiyatları düşürebilmekte fakat bunun yanı sıra malzeme inceldikçe prefabrik binada ısı ve ses yalıtımı düşmektedir ve prefabrik bina müşterileri bu konuda pek fazla bilgilendirilmediği için çoğu zaman binaların duvar farklılıklarını gördüklerinde şaşırmakla beraber ucuza aldım derken zarar etmektedir. Bu sebepledir ki ucuz prefabrikucuz evucuz prefabrik konutucuz villaprefabrik yapılarda %30 indirim gibi kampanyaların standart binalar ile karıştırılmaması gerekir ve mutlaka prefabrike bir sistem yaptırırken bütün özellikleri duvar kalınlıkları, malzeme detayları sorulmalıdır. Prefabrikprefabrik nedir?prefabrik teknik özellikleri, vs gibi konular hakkında bilgi edinmek için makale sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

hafif çelik prefabrik binalar

                               prefabrik, prefabrik ev, ucuz prefabrik ev, ucuz prefabrik, prefabrik ev fiyatları, prefabrik konutlarda %30 indirim, en ucuz prefabrik, 

gibi aramalar yapılıp bulunan firmalarda her zaman prefabrik duvar kalınlıklarını ve teknik özellikleri sormayı unutmayın.

ELİF PREFABRİK ailesi olarak sizlere her zaman bilgi ve deneyimlerimizden paylaşmaya ve makale yazıp sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz bizi takip etmeyi unutmayın.

Yorum Yap

Hey, so you decided to leave a comment! That's great. Just fill in the required fields and hit submit. Note that your comment will need to be reviewed before its published.

Hemen Ara