Skip to content

ÜRÜNLERİMİZ

Prefabrik, prefabrik ev, tek katlı prefabrik ev, çift katlı prefabrik ev, hafif çelik ev ve konteyner ürünlerimzin buluduğu sayfamızdır. Aşağıdaki ürün kategorilerimizden birine tıklayarak ürün çeşitlerimizi ve modellerimizi görebilirsiniz.

TEK KATLI PREFABRİK EV
ÇİFT KATLI PREFABRİK EV
HAFİF ÇELİK EV
KONTEYNERLER

Prefabrik Ev Avantajları

Prefabrik evler kolay kurulumu ve kısa süre içerisinde montaj edilebilme özelliğiyle betonarme yapılara göre daha avantajlıdır.

Prefabrik evler üretimden montaja tüm aşamalarda betonarme yapılara göre daha avantajlı olmaktadır. 

Prefabrik Ev Hakkında Bilgiler

Prefabrik yapılarda kullanılan malzemeye göre kalitesi ve aynı zamanda ısı, ses yalıtımları da artmaktadır. Prefabrik alanında standart bina olarak tabir edilen duvarların kalınlıkları 6 – 8 – 10cm press panel olarak üretilmektedir ve 1cm kalınlığına 2 adet betopan kullanılmakta yani bu hesaba göre araya konulan izolasyon materyali 6cm duvarda 4cm, 8cm duvarda 6cm, 10cm duvarda 8cm olmaktadır.

Prefabrik yapılarda tavan kaplaması genellikle 2 farklı tipte yapılmaktadır. Bunaları inceleyecek olursak kullanılan malzeme her ikisinde de alçıpan fakat montaj biçimleri farklıdır, parçalı tavan ve ters tavan diye iki kategoriye ayrılmaktadır.

Call Now ButtonHEMEN ARA